Zaloguj się
login 
hasło 

Zapomniałem hasła | Aktywuj
[Allegro, 25.08] 30 sierpnia nowa kategoria główna "Nieruchomości"

W środę, 30 sierpnia, w serwisie zadebiutuje nowa kategoria główna Nieruchomości. Ze względu na specyfikę handlu nieruchomościami, w nowej kategorii obowiązywać będą zasady, które zmienią charakter wystawianych przedmiotów / usług.

Oferty składane w aukcjach wystawionych w nowej kategorii nie będą wiążące dla stron, a finalizacja transakcji uzależniona będzie wyłącznie od dobrej woli Sprzedającego i Kupującego.

W kategorii Nieruchomości opłata za wystawienie przedmiotu / usługi będzie stała, na poziomie 20 zł i nie będzie prowizji od sprzedaży. Zmienione zostaną także stawki za opcje dodatkowe.

Struktura nowej kategorii różnić się będzie znacznie od obecnej. Nieruchomości zostaną podzielone według rodzaju i lokalizacji. Udostępnimy także szereg parametrów filtrowania np. powierzchnia, liczba pokoi, ogrzewanie.

W dniu debiutu Nieruchomości dojdzie do zmian w Regulaminie umożliwiających składanie w nowej kategorii niewiążących strony ofert. Rozszerzony zostanie także cennik Allegro (o osobne tabele dotyczące kategorii Nieruchomości).

http://www.allegro.pl/announce.php?cat=6&item_pos=1#1258

« wróć