Zaloguj się
login 
hasło 

Zapomniałem hasła | Aktywuj
Internetowy Menedżer Aukcji Online

IMAO czyli Internetowy Menedżer Aukcji Online jest serwisem wspomagającym korzystanie z aukcji Allegro.

Wśród udostępnianych przez IMAO usług znajduje się m.in. funkcja automatycznego wynajdywania przedmiotów, która w momencie znalezienia oferty spełniającej podane kryteria niezwłocznie wysyła zainteresowanej osobie SMS lub e-mail z tą informacją. Twórcy serwisu IMAO zapewniają, że ich system monitoruje Allegro nieustannie, sprawdzając co minutę czy interesujący nas przedmiot nie został wystawiony na aukcji.

Kolejną usługą oferowaną przez IMAO jest "co ile kosztuje?". Wysyłając jednego SMS'a z nazwą przedmiotu który Cię interesuje otrzymasz informację o jego cenie maksymalnej, minimalnej oraz średniej. Usługa dostępna również poprzez Email.

Jeżeli jesteś sprzedawcą Allegro i często przebywasz poza domem, biurem jesteś po prostu bez dostępu do Internetu a chciałbyś mieć natychmiastową informację o tym, że ktoś właśnie kupił Twój przedmiot  IMAO niezwłocznie po dokonaniu kupna przedmiotu Twojej aukcji wyśle Ci SMS z informacją co zostało sprzedane, ile sztuk i za jaką kwotę. Serwis udostępnia również błyskawiczne powiadomienia Email które są wysyłane natychmiast po dokonaniu transakcji kupna - sprzedaży.

Serwis pobiera opłaty za wszystkie usługi w których użytkownik otrzymuje informację zwrotną w postaci krótkiej wiadomości tekstowej (SMS). Korzystanie z usług nie wykorzystujących krótkich wiadomości tekstowych (SMS) jest bezpłatne, chyba, że w cenniku zapisano inaczej.

http://www.imao.pl/index.php

« wróć