Zaloguj się
login 
hasło 

Zapomniałem hasła | Aktywuj
[Allegro 01.06] Spotkanie Allegrowiczów

Spotkanie Allegro 2006 odbędzie się w sobotę, 9 września, w Poznaniu. W pierwszej połowie czerwca ruszy oficjalna strona, na której będzie można zapisać się na imprezę.

Czym jest Spotkanie Allegro? To świetna okazja, by poznać innych Użytkowników. Organizatorzy spodziewają się przybycia około tysiąca Allegrowiczów, z którymi będzie można wspólnie wymienić doświadczenia. Spotkanie to także świetne miejsce na rozmowy z pracownikami Allegro, którym można osobiście zasygnalizować swoje potrzeby związane z rozwojem serwisu.

Przez całą sobotę będą trwały wykłady, dyskusje oraz warsztaty komputerowe (m.in. na temat atrakcyjnych zdjęć towaru i obsługi dużej liczby transakcji). Na przygotowanych stoiskach będą czekać na Was przedstawiciele Allegro oraz firm partnerskich, którzy odpowiedzą na pytania związane z handlem internetowym. Przygotowaliśmy też Strefę Super Sprzedawców, miejsce rozmów dla uczestników programu.

Oprócz zdobycia wiedzy i cennych kontaktów Spotkanie Allegro 2006 to także szansa, by poznać osoby o podobnych zainteresowaniach. Od rana będziecie mogli wziąć udział w konkursach z nagrodami, a wieczorem – kontynuować rozmowy podczas wspólnej zabawy, w luźniejszej atmosferze.

http://www.allegro.pl/announce.php?cat=2&item_pos=1#1214

« wróć