Zaloguj się
login 
hasło 

Zapomniałem hasła | Aktywuj
[eBay.pl 16.03] Zmiany w ebay.pl

eBay.pl, polska wersja największego światowego rynku online, zaprezentował swoją nową odsłonę.

Nowa odsłona eBay.pl jest odpowiedzią na potrzeby polskich użytkowników, którzy oczekiwali od nas w pełni funkcjonalnej platformy” - powiedziała Alina Prawdzik, Dyrektor Generalny eBay Polska. „Nowa jakość, którą powinni docenić zarówno kupujący, jak i sprzedający umożliwi im jeszcze lepsze wykorzystanie serwisu do handlu lokalnego i międzynarodowego”.

Zmiany funkcjonalności eBay.pl obejmują praktycznie wszystkie elementy wykorzystywane do bezpiecznego, wygodnego i szybkiego kupowania oraz sprzedawania. Wprowadzone zostały nowe, szybkie i skuteczne mechanizmy weryfikacji użytkowników. Wśród udogodnień zwiększających bezpieczeństwo i komfort użytkowania znajdują się m.in.:

· zaawansowana wyszukiwarka z wyjątkowymi funkcjami lokalizacji geograficznej
· wygodny Pasek Narzędziowy (eBay Toolbar), który zwiększa bezpieczeństwo i ułatwia korzystanie z serwisu
· możliwość wycofania oferty kupna
· bardzo przyjazne i precyzyjne strony pomocy


Sprzedającym zaoferowano ponad 20 nowych narzędzi, które pomagają wystawiać towary oraz zarządzać aukcjami i sprzedażą. Prawdziwą nowością są e-sklepy, których do tej pory nie oferował żaden z polskich serwisów aukcyjnych. Posiadanie sklepu z własnym adresem w ramach eBay.pl umożliwia wystawianie towarów na sprzedaż bez konieczności prowadzenia licytacji i bez ograniczeń związanych z prowadzeniem aukcji. „Nasze sklepy są łatwiejsze do znalezienia przez potencjalnych klientów korzystających z popularnych wyszukiwarek internetowych. Pozwalają one na łatwe uruchomienie sprzedaży przez Internet i dotarcie z ofertą do nabywców zarówno w Polsce, jak i na świecie” - powiedziała Alina Prawdzik. „Handel na eBay może być interesującą alternatywą dla osób poszukujących pracy lub myślących o rozwoju własnego biznesu” - podkreśla Alina Prawdzik. Wyniki badań przedstawionych przez eBay’a 7 lutego br. na eBay European Small Business Summit w Brukseli dowodzą, że ponad 170 tys. osób w Europie traktuje eBay jako podstawowe lub dodatkowe źródło przychodów. „Takich ludzi przybywa i w tym kontekście Polacy, znani z przedsiębiorczości, powinni potraktować możliwość rozpoczęcia działalności biznesowej na eBay’u jako ogromną szansę”.

Zasady odpłatności nie ulegają zmianie – nadal korzystanie z serwisu będzie bezpłatne.

« wróć