Zaloguj się
login 
hasło 

Zapomniałem hasła | Aktywuj
Nagroda NASK dla Allegro.pl
Tegoroczna nagroda NASK im. prof. Tomasza Hofmokla „Za propagowanie idei społeczeństwa informacyjnego” trafiła do twórców Allegro.pl
więcej »
Przedłużamy promocję
Wakacje 2006 odeszły w przeszłość, o letniej labie większość zdążyła już zapomnieć, lecz w eSnajperze wakacyjna promocja "Szczęśliwe aukcje z eSnajper" nadal funkcjonuje.
więcej »
Prace konserwacyjne
W najbliższych dniach nastąpi aktualizacja oprogramowania eSnajper.pl. Dołożymy wszelkich starań by prace były niewidoczne dla Użytkowników, jednak prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za ewentualne sporadyczne nieprawidłowości w działaniu serwisu.
Zmiany w Aukcje 24
Pod koniec sierpnia dokonano licznych modernizacji w serwisie Aukcje 24. Ulepszona została zarówno grafika jak i funkcjonalność serwisu aukcyjnego.
więcej »
[Allegro 04.09] Podział kategorii Antyki i Kolekcje
W poniedziałek, 4 września, zaplanowano rozdzielenie obecnej kategorii Antyki i Kolekcje na dwie kategorie główne: Antyki i Sztuka oraz Kolekcje.
więcej »
[Allegro 29.08] Nowe kategorie główne
Od 28 sierpnia dotychczasowa kategoria Muzyka i Film została rozdzielona na dwie kategorie główne. Odtąd ze strony głównej można jednym kliknięciem dostać się do dwóch osobnych działów: "Muzyka i Instrumenty" oraz "Filmy".
więcej »
[Allegro, 25.08] 30 sierpnia nowa kategoria główna "Nieruchomości"
W środę, 30 sierpnia, w serwisie zadebiutuje nowa kategoria główna Nieruchomości. Ze względu na specyfikę handlu nieruchomościami, w nowej kategorii obowiązywać będą zasady, które zmienią charakter wystawianych przedmiotów / usług.
więcej »
"Obroty na aukcjach przekroczą 3 mld zł" zapowiada Gazeta Prawna
W "Gazecie Prawnej" z 24 sierpnia znaleźć można artykuł Michała Fury poświęcony zmianom, jakie od jesieni mają pojawić się na polskich portalach aukcyjnych.
więcej »
Internetowy Menedżer Aukcji Online
IMAO czyli Internetowy Menedżer Aukcji Online jest serwisem wspomagającym korzystanie z aukcji Allegro.
więcej »
[Allegro 26.07] Nowe kategorie w Allegro.pl
W poniedziałek, 24 lipca, kategoria "Odzież i Biżuteria" została rozdzielona na dwie kategorie główne. W jej miejsce pojawiły się kategoria o zupełnie nowej strukturze "Biżuteria i Zegarki" oraz "Odzież, Obuwie, Dodatki", na którą składa się kilka podkategorii dotychczasowego działu.
więcej »
Program spotkania Allegro 2006
Znany jest już program tegoroczengo spotkania społeczności Allegro, jakie będzie miało miejsce 9 września w Poznaniu.
więcej »
Szczęśliwe aukcje z eSnajper.pl
eSnajper.pl płaci za wylicytowane przedmioty! Od 1 lipca 2006 rusza promocja „Szczęśliwe aukcje z eSnajper.pl”
więcej »
"Warto być snajperem"
Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Warto być snajperem" (Dziennik Internautów, 28.06), poświęconego badaniom koreańskich naukowców nad korzyściami płynącymi z używania snajperów aukcyjnych.
więcej »
[Allegro 01.06] Spotkanie Allegrowiczów
Spotkanie Allegro 2006 odbędzie się w sobotę, 9 września, w Poznaniu. W pierwszej połowie czerwca ruszy oficjalna strona, na której będzie można zapisać się na imprezę.
więcej »
[Allegro 19.05] Allegro ostrzega przed oszustami
Allegro ostrzega wszystkich Użytkowników serwisu przed podrobionymi e-mailami, które bywają rozsyłane przez oszustów podających się za pracowników serwisu.
więcej »
[Allegro 10.05] Ułatwienia w formularzu sprzedaży
Nastąpiły zmiany w formularzu sprzedaży na Allegro poprzez dodanie opcji "komplety". Pozwala ona Sprzedającym precyzyjniej określić, czego dotyczy cena widoczna dla Kupujących na stronie oferowanego przedmiotu.
więcej »
[Allegro 21.04] Nowa kategoria w Allegro.pl
W środę, 19 kwietnia, na stronie głównej Allegro pojawiła się nowa kategoria "Firma i Przemysł".
więcej »
[Allegro 03.04] Koniec z manipulacjami słowami kluczowymi?
W opisie oraz tytule przedmiotu niedozwolone jest umieszczanie słów kluczowych w celu manipulowania wynikami wyszukiwania. Takie działania są nie fair w stosunku do Kupujących, ponieważ mogą im utrudniać dotarcie do interesującego ich przedmiotu.
więcej »
[Allegro 31.03] Zmiany w regulaminie
W piątek, 31 marca, wprowadzono zmiany w regulaminie Allegro oraz w określonych zapisach Pomocy.
więcej »
[Allegro 27.03] Zmiany w fakturowaniu
Od 1 kwietnia zmieni się system faktur wystawianych za korzystanie z serwisu. Od kwietnia faktury będą wystawiane za usługi i wysyłane Sprzedającym na początku kolejnego miesiąca, nie zaś - jak do tej pory - po otrzymaniu każdej wpłaty. Zmiana dotyczy tylko Użytkowników posiadających konto księgowe w serwisie.
więcej »
[eBay.pl 16.03] Zmiany w ebay.pl
eBay.pl, polska wersja największego światowego rynku online, zaprezentował swoją nową odsłonę.
więcej »
[Allegro, 21.02] Miniaturki na listach przedmiotów w Moje Allegro > Aukcje
W serwisie aukcyjnym Allegro.pl zostały wprowadzone miniaturki fotografii przedmiotów na wszystkich stronach w obrębie Moje Allegro > Aukcje.
więcej »
[Allegro, 17.02] Przedmioty i kategorie na wyższych pozycjach po skorzystaniu z wyszukiwarki internetowej
Zgodnie z zapowiedzią zmieniły się adresy stron przedmiotu i kategorii. Nowe adresy sprawią, że wystawione w serwisie przedmioty oraz kategorie znajdą się na wyższej pozycji na listach wyświetlanych przez wyszukiwarki internetowe.
więcej »