Zaloguj się
login 
hasło 

Zapomniałem hasła | Aktywuj

Szybki start w trzech krokach...
Rejestracja
Ustawienia kont dla serwisów aukcyjnych
Dodaj strzał i wygraj aukcję
NOWOŚĆ! Szybkie dodawanie aukcji

Edycja zaplanowanych strzałów
Zmiana parametrów zaplanowanego strzału
Zmiana domyślnego bufora strzału
Dodanie dodatkowych warunków do zaplanowanego strzału
Tworzenie grupy strzałów
Usuwanie zaplanowanych strzałów

Najczęściej zadawane pytania
Dlaczego warto korzystać z eSnajpera?
Jakie serwisy aukcyjne obsługuje eSnajper?
Czy serwisy aukcyjne akceptują oferty złożone przy użyciu eSnajpera?
Co to jest bufor strzału?
Jak podwyższyć prawdopodobieństwo trafienia?
Ile kosztuje strzelanie w eSnajperze?
Jak doładować konto?
Czy mogę otrzymać fakturę VAT za zakupione trafienia?
Po co muszę podawać swój adres e-mail i przejść proces aktywacji konta?
Co zrobić, jeżeli nie otrzymałem e-maila z kodem do aktywacji konta?
W jaki sposób chronione są moje dane?
Jak zmienić hasło do konta lub adres e-mail?
Jak zmienić ustawienia serwisów aukcyjnych?
Co zrobić w wypadku kłopotów z zalogowaniem się do eSnajpera?
Jak zmienić domyślną liczbę aukcji wyświetlanych na jednej stronie?


Rejestracja

W celu korzystania z serwisu należy się zarejestrować, podając:

Login (nazwa użytkownika) - Twój login powinien składać się z 6 do 20 znaków i może zawierać litery, cyfry oraz następujące znaki: kropka, przecinek, myślnik „-” lub łącznik „_”). Uwaga: polskie znaki diakrytyczne (ą, ć, ę, ś, ń itp.) są niedozwolone.

Hasło - hasło musi składać się z 6 do 20 znaków i może zawierać litery, cyfry oraz następujące znaki: kropka, przecinek, myślnik „-” lub łącznik „_”). Uwaga: polskie znaki diakrytyczne (ą, ć, ę, ś, ń itp.) są niedozwolone.

Adres e-mail - pamiętaj, aby podać adres, który często sprawdzasz, ponieważ prześlemy na niego link aktywacyjny oraz, jeżeli nie zmienisz ustawień w serwisie, będziemy Cię informować o statusie Twojego zaplanowanego strzału.

Pole „skąd wiesz o serwisie” - wpisz, skąd dowiedziałeś się o serwisie, np. plakat, baner, Google etc.

Loginy i hasła do serwisów aukcyjnych - aby dodać strzał do eSnajpera, wymagane jest podanie przynajmniej jednego loginu i hasa dla danego serwisu aukcyjnego. Będziesz mógł to zrobić później w zakładce Mój eSnajper > Ustawienia.

do góryUstawienia kont dla serwisów aukcyjnych

Konta

Jeśli w trakcie rejestracji pominąłeś ten krok, wejdź w Mój eSnajper > Ustawienia, a następnie wybierz „Ustawienia konta eBay” lub „Ustawienia konta Allegro” i wpisz loginy i hasła, które masz dla tych serwisów (możesz wprowadzić kilka używanych loginów, stosując przycisk „Dodaj”). Jeżeli nie masz jeszcze kont w Allegro lub eBay, musisz się najpierw zarejestrować w tych serwisach.

Bufor

Opcjonalnie  możesz zmienić domyślny bufor strzału w zakładce „Ustawienia”. Bufor to liczba sekund pomiędzy oddaniem strzału a końcem aukcji. Np. wartość bufora 10 oznacza, że Twój strzał będzie oddany na 10 sekund przed zakończeniem aukcji. Dla każdego strzału będziesz mógł ustawić inny bufor podczas dodawania nowego strzału, wpisując odpowiednią liczbę w polu „Bufor”. Bufor domyślny będzie pojawiał się automatycznie, w celu przyspieszenia procesu dodawania nowego strzału. Dla każdego serwisu aukcyjnego możesz ustawić inny domyślny bufor strzału. Minimalna wartość bufora wynosi 3 sekundy, a maksymalna 120 sekund. Początkującym snajperom zalecamy ustawienie wartości bufora pomiędzy 4-6 sekund.

Więcej informacji na temat bufora znajdziesz w Jak podwyższyć prawdopodobieństwo trafienia?.

do góryDodaj strzał i wygraj aukcję

Kliknij „Mój eSnajper”, wybierz zakładkę Allegro lub eBay w zależności od tego, w którym serwisie znajduje się interesująca Cię aukcja. Aby dodać tę aukcję do eSnajpera, wpisz jej numer w polu „Numer aukcji”, a następnie kliknij przycisk    „Dalej”.

Upewnij się, czy podany opis i numer aukcji zgadzają się z przedmiotem, który zamierzasz kupić, a następnie wpisz Twoją maksymalną ofertę w walucie danej aukcji (bez wpisywania symbolu waluty) oraz podaj liczbę przedmiotów, jaką chcesz licytować w tej aukcji. Opcjonalnie możesz wybrać login, z którego licytujesz (jeżeli masz więcej niż jeden dla danego serwisu), zmienić bufor, czyli liczbę sekund pomiędzy oddaniem strzału a końcem aukcji i dodać notatkę do danego strzału. Po wprowadzeniu wszystkich parametrów kliknij „Dodaj strzał” i sprawdź, czy Twój strzał pojawił się na liście zaplanowanych strzałów. Jeżeli tak, to gratulujemy - właśnie pomyślnie dodałeś swój strzał do eSnajpera!

Jeżeli masz jakieś pytania, skontaktuj się z naszym konsultantem.

do góryNOWOŚĆ! Szybkie dodawanie aukcji

Teraz jednym klikiem na stronie przedmiotu aukcji dodasz strzały do esnajpera!

Instrukcja: Aby dodać link przyspieszający dodawanie strzału, wybierz rodzaj przeglądarki z listy poniżej i postępuj zgodnie z instrukcją.

Link: Dodaj do eSnajpera!

Internet Explorer - klinij prawym przyciskiem myszy na link powyżej i wybierz opcję „Dodaj do ulubionych”.

Firefox - klinij prawym przyciskiem myszy na link powyżej i wybierz opcję „Dodaj do zakładek”.

Netscape – przeciągnij myszką powyższy link do paska narzędzi w Twojej przeglądarce.

Jak dodawać strzały?

1. Otwórz stronę prezentującą przedmiot licytacji
2. Kliknij na link Dodaj do eSnajpera! znajdujący się teraz w Twojej przeglądarce i dodaj strzał

Udanych licytacji!

do góryZmiana parametrów zaplanowanego strzału

  Edycja 

Na liście zaplanowanych strzałów kliknij ikonę , oznaczającą edycję strzału. Po przejściu do formularza „Edycja strzału” wprowadź nowe parametry strzału, a następnie kliknij przycisk „Zmień” w celu potwierdzenia zmiany. Uwaga: w ciągu ostatniej minuty przed oddaniem strzału nie można ani zmienić parametrów strzału, ani go usunąć.

do góryZmiana domyślnego bufora strzału

Bufor to liczba sekund pomiędzy oddaniem strzału a końcem aukcji. Np. wartość bufora 10 oznacza, że Twój strzał będzie oddany na 10 sekund przed zakończeniem aukcji. Bufor domyślny będzie pojawiał się automatycznie, w celu przyspieszenia procesu dodawania nowego strzału.

Dla każdego strzału możesz ustawić inny bufor, wpisując odpowiednią liczbę w polu „Bufor” podczas dodawania lub edycji strzału. Minimalna wartość bufora wynosi 3 sekundy, a maksymalna 120 sekund. Początkującym snajperom zalecamy ustawienie wartości bufora pomiędzy 4-6 sekund.

Dla każdego serwisu aukcyjnego możesz ustawić inny domyślny bufor strzału w zakładce Mój eSnajper > Ustawienia.

Więcej informacji na temat bufora znajdziesz w Jak podwyższyć prawdopodobieństwo trafienia?.

do góryDodanie dodatkowych warunków do zaplanowanego strzału

  Warunki

Do każdego zaplanowanego strzału możesz przypisać akcje, które zostaną wykonane po jego zakończeniu w zależności od rezultatu, jakim ten strzał się zakończył. UWAGA: pomiędzy zakończeniem aukcji, do której dodawana jest akcja, a czasem zakończenia aukcji, której ta akcja dotyczy, powinno być nie mniej niż 4 minuty.

Przykład: „Po co mi futerał bez kamery”. Załóżmy, że chcesz kupić kamerę wideo z futerałem i znalazłeś dwie lub więcej aukcji oferujących kamery bez futerału oraz inne aukcje oferujące same futerały. Możesz wówczas ustawić warunek, że nie licytujesz futerału, jeśli wcześniej nie wygrasz aukcji oferującej kamerę.

Instrukcja: W tym celu na liście zaplanowanych strzałów kliknij ikonę  przy strzale do aukcji z kamerą, oznaczającą dodanie warunków do zaplanowanego strzału. Po przejściu do formularza „Dodaj akcję dla strzału”  w oknie „Warunek” zaznacz pole „Jeżeli strzał NIE POWIÓDŁ SIĘ”, teraz w oknie „Akcja” wybierz strzał z futerałem i zaznacz „Usuń wybrany strzał”, a następnie kliknij przycisk „Dodaj akcję” w celu potwierdzenia warunków dla tego strzału.

do góryTworzenie grupy strzałów

Po co tworzy się grupy strzałów? Jeżeli chcesz kupić jakiś przedmiot(y) i widzisz, że wielu sprzedawców oferuje ten przedmiot(y) w swoich aukcjach i aukcje te kończą się w różnym czasie, możesz ustawić strzały do tych aukcji i przypisać je do jednej grupy. Po trafieniu żądanej liczby przedmiotów eSnajper automatycznie usunie resztę strzałów w tej grupie! Używając narzędzia „Grupy”, kupisz tylko tyle przedmiotów, ile chcesz i/lub za cenę, jaką chcesz.

Aby utworzyć grupę strzałów, po zalogowaniu się, z paska menu wybierz „Grupy”, a następnie kliknij „Dodaj grupę”. W tabeli „Dodaj nową grupę” wpisz swoją nazwę dla tej grupy oraz maksymalny limit trafień, oznaczający żądaną liczbę przedmiotów, które zamierzasz kupić. Opcjonalnie możesz automatycznie pozostawić lub usunąć utworzoną grupę, odznaczając lub zaznaczając opcję „Po osiągnięciu limitu trafień skasuj grupę”.

do góryUsuwanie zaplanowanych strzałów

 Usuń

Na liście zaplanowanych strzałów kliknij ikonę , oznaczającą usuwanie strzału. Po przejściu do formularza „Usuwanie strzału” kliknij przycisk „Usuń” w celu potwierdzenia. Uwaga: w ciągu ostatniej minuty przed oddaniem strzału nie można ani zmienić parametrów strzału, ani go usunąć.

do góryDlaczego warto korzystać z eSnajpera?

eSnajper wygra dla Ciebie każdą aukcję w Allegro i eBay !

  • Używając eSnajpera, unikasz psychologicznej wojny przebijania ceny z osobami, którym być może nie zawsze zależy na danym przedmiocie tak bardzo jak Tobie.
  • Twoja oferta pozostaje niewidoczna dla innych uczestników aukcji i możesz ją modyfikować lub wycofać do 3 minut przed zakończeniem aukcji.
  • Superszybkie serwery eSnajpera rozlokowane na całym świecie składają Twoją ofertę na kilka sekund przed końcem aukcji, nie dając innym jej uczestnikom czasu na przebicie.
  • Używając eSnajpera, nawet nie musisz być obecny przy komputerze w czasie trwania finału aukcji. Określ maksymalną cenę, jaką zgadzasz się zapłacić w interesujących Cię aukcjach, a eSnajper zrobi resztę!
  • eSnajper pracuje dla Ciebie przez 24 godziny na dobę!
  • Gwarantujemy precyzyjną i stałą synchronizację czasu z serwisami aukcyjnymi oraz, że Twoje konto zawsze będzie wolne od reklam i banerów!

Tylko w eSnajperze strzelasz niezawodnie i naprawdę za grosze! Wykorzystaj swój darmowy próbny strzał Mój próbny strzał.

do góryJakie serwisy aukcyjne obsługuje eSnajper?

eSnajper pozwala śledzić aukcje i automatycznie składać oferty we wszystkich serwisach Allegro i  eBay. Dzięki eSnajperowi możesz wygrywać aukcje na całym świecie i w dowolnej walucie!

do góryCzy serwisy aukcyjne akceptują oferty złożone przy użyciu eSnajpera?

Tak, Twoje oferty złożone za pomocą eSnajpera niczym nie różnią się od tych, które inni użytkownicy składają ręcznie. Wszystkich użytkowników serwisów aukcyjnych obowiązują takie same zasady licytacji dla danego serwisu aukcyjnego. Oferty składane przy użyciu eSnajpera są po prostu szybsze i skuteczniejsze od tych składanych ręcznie!
Wyjątek stanowią nieliczne aukcje z napisem „No sniping”. Oznacza to, że sprzedawca nie zezwala na używanie eSnajpera w jego aukcji.

do góryCo to jest bufor strzału?

Bufor to liczba sekund pomiędzy oddaniem strzału a końcem aukcji. Np. wartość bufora 10 oznacza, że Twój strzał będzie oddany na 10 sekund przed zakończeniem aukcji. Bufor domyślny pojawia się automatycznie, w celu przyspieszenia procesu dodawania nowego strzału.

Przy pierwszym logowaniu bufor jest automatycznie ustawiony na 6 sekund. Dla każdego strzału możesz ustawić inny bufor, wpisując odpowiednią liczbę w polu „Bufor” podczas dodawania lub edycji strzału. Minimalna wartość bufora wynosi 3 sekundy, a maksymalna 120 sekund. Początkującym snajperom zalecamy ustawienie wartości bufora pomiędzy 4-6 sekund.

Więcej informacji na temat bufora znajdziesz w Jak podwyższyć prawdopodobieństwo trafienia?.

do góryJak podwyższyć prawdopodobieństwo trafienia?

Ustawiaj nietypową ofertę cenową - w wypadku takiej samej wysokości dwóch ofert wygrywa oferta złożona wcześniej. Dlatego zalecamy wprowadzanie kwot nietypowych. Czyli np. jeżeli chcesz kupić przedmiot za 200,00 jednostek danej waluty, wprowadź ofertę np. 202,50.

Manipuluj wartością bufora – w wypadku takiej samej wysokości dwóch ofert wygrywa oferta złożona wcześniej. Czyli jeżeli zwiększysz wielkość bufora, to Twoja oferta zostanie złożona wcześniej i tym samym wygrasz aukcję. Taka manipulacja jest jednak ryzykowna. ponieważ daje innym czas na reakcję i przebicie Twojej oferty. Z drugiej strony, przy wielkości bufora np. 10 sekund. to dość mało czasu na reakcję i wprowadzenie nowej wartości przez innego użytkownika – chyba że jest to doświadczony snajper!

do góryIle kosztuje strzelanie w eSnajperze?

Wypróbowanie eSnajpera jest darmowe

Dodaj strzał i wygraj kolejną aukcję!

Gwarantujemy precyzyjną i stałą synchronizację czasu z serwisami aukcyjnymi oraz, że Twoje konto zawsze będzie wolne od reklam i banerów!

Po wypróbowaniu eSnajpera, doładuj konto i strzelaj bez ograniczeń

  • 6 trafień gratis przy pierwszym doładowaniu!  
  • Od 9 groszy za trafienie w abonamencie!

Tylko w eSnajperze strzelasz niezawodnie i naprawdę za grosze!

do góryJak doładować konto?

Aby doładować konto, zaloguj się i kliknij „Doładuj konto”, a później postępuj zgodnie z instrukcjami.

do góryCzy mogę otrzymać fakturę VAT za zakupione trafienia?

Tak, faktury wystawiane są za wszystkie płatności, z wyjątkiem płatności przez SMS, obsługiwanych przez innego operatora. Aby wydrukować fakturę VAT, po zalogowaniu się wejdź w opcję „Faktury” znajdującą się w zakładce „Mój eSnajper”.

do góryPo co muszę podawać swój adres e-mail i przejść proces aktywacji konta?

E-mail to jedyna droga komunikacji z Tobą. W domyślnych ustawieniach Twojego konta na ten adres będziemy przesyłać informacje o statusie Twojego strzału, np. o tym, że oferta w danej aukcji przewyższa aktualną wysokość zaplanowanego przez Ciebie strzału. Dlatego w procesie rejestracji przesyłamy Ci link służący do weryfikacji adresu e-mail.

do góryCo zrobić, jeżeli nie otrzymałem e-maila z kodem do aktywacji konta?

Jeżeli w ciągu 60 minut na podany przez Ciebie podczas rejestracji adres e-mail nie dotarła wiadomość zawierająca kod do aktywacji konta, spróbuj powtórzyć rejestrację. Możesz również skontaktować się w tej sprawie z administratorem serwisu pocztowego e-mail, z którego korzystasz i sprawdzić, czy występują jakieś chwilowe problemy z Twoim kontem, np. aktualizacja oprogramowania na serwerze.
Jeśli wykonałeś powyższe kroki i dalej nie otrzymujesz e-maila z kodem do aktywacji konta, skontaktuj się z naszym konsultantem poprzez zakładkę Kontakt.

do góryW jaki sposób chronione są moje dane?

W bazie danych eSnajpera przechowywane są: Twój login, hasło i adres e-mail oraz wprowadzone przez Ciebie dane z serwisów aukcyjnych. Żadne z tych danych nie są i nie będą nikomu udostępniane. Wszystkie informacje powierzone nam przez Ciebie traktujemy jako poufne. Twój adres e-mail będzie wykorzystywany tylko i wyłącznie do komunikacji z Tobą w sprawach związanych wyłącznie z serwisem eSnajper.

eSnajper używa cookies (cookies, czyli „ciasteczka” - to pliki tekstowe zawierające pewne informacje na komputerze odwiedzającego) wyłącznie do przechowywania informacji niezbędnych do prawidłowego działania serwisu. Pliki te są automatycznie kasowane po zamknięciu przeglądarki. Nie używamy cookies firm trzecich.

do góryJak zmienić hasło do konta lub adres e-mail?

Po zalogowaniu się wejdź w opcję „Ustawienia”.

Aby zmienić hasło, w polu „Stare hasło” wpisz swoje aktualne hasło, w polach „Nowe hasło” i „Powtórz nowe hasło” wpisz nowe hasło, kliknij „Zmień” - i gotowe!

Aby zmienić adres e-mail, w polu „Zmień adres e-mail” wpisz nowy adres i kliknij „Zmień”. Na podany nowy adres zostanie wysłany e-mail z linkiem do aktywacji nowego adresu. Nowy adres e-mail używany będzie dopiero po dokonaniu aktywacji.

do góryJak zmienić ustawienia serwisów aukcyjnych?

Po zalogowaniu się wejdź w opcję „Ustawienia”, a następnie wybierz zakładkę „Ustawienia konta eBay” lub „Ustawienia konta Allegro”.

Wpisz nowe loginy i hasła, które masz dla danych serwisów (możesz wprowadzić kilka używanych loginów, stosując przycisk „Dodaj”). Aby zmienić hasło dla danego loginu w serwisie aukcyjnym, wpisz nowe, poprawne hasło obok istniejącego loginu i kliknij przycisk „Zmień”. Aby usunąć login z ustawień konta, kliknij przycisk „Usuń”.

do góryCo zrobić w wypadku kłopotów z zalogowaniem się do eSnajpera?

Upewnij się, czy Twoja przeglądarka obsługuje pliki cookies. Aby korzystać z eSnajpera, musisz  włączyć ich obsługę.

do góryJak zmienić domyślną liczbę aukcji wyświetlanych na jednej stronie?

Po zalogowaniu się wejdź w opcję „Ustawienia”, a następnie w  polu „Opcje wyświetlania” wpisz domyślną liczbę aukcji wyświetlanych na jednej stronie.

do góry